Найновіші моделі гаманців Boston

Кошельки Boston

Реальні фото товарів – магазин Солідно

магазин Солидно Canpellini2035-302 тонкий кошелек ярко-оранжевый

Дуже часто наш магазин Solidno зустрічаеться з Проханням Відправити “реальні” фото товарів. Дійсно не всі монітори ПК и смартфонів можуть продемонструвати в точності кольори, проказати габарити гаманця або сумки. З цієї причини Було Прийнято решення що частина фото в нашому каталозі будут зроблені безпосередно з вітрини магазину, такж на прохання ми Готові надіслаті додаткові фото самє того виробу что буде відправлений. Шкіргалантерея не буває абсолютно однаковою, в кожної новой партії товару відтінок може частково відрізнятіся хоч и на не великий відсоток, також розташування візерунку самої фактури зазвичай не збігається на всі 100% з фото в каталозі.

Відповідність ціни

Багато інтернет магазинів встановлюють не актуальні ціни

Для залучення клієнтів, багато магазинів практикують розміщення товарів з ціною нижче ринкової, людина звернув свою увагу на привабливу ціну, оформляє покупку, але в останній момент як-би з не залежних від магазину факторів, коли покупець остаточно прийняв рішення придбати товар, ціна збільшується на невеликий відсоток.

Тому ми не змінюємо ціни в робочий час, в незалежності від курсу долара або подорожчання товару безпосередньо у виробника, ціна переглядається тільки в кінці робочого дня.