Як працює кодовий замок в валізі

кодовый замок в чемодане

Замок міцно фіксує бігунки, це захистить вміст від неприємностей в дорозі, бігунки вкладаються в замок після чого зміщуються барабани з цифрами. За замовчуванням замок встановлений на 0 0 0 код легко поміняти, для цього потрібно відтягнути кнопку відкриття повністю і в цьому положені виставити код який будете знати тільки Ви, але при цьому дуже важливо що заміну коду потрібно робити дуже акуратно щоб не встановити випадковий код – оскільки відкрити в такому випадку валізу буде вельми проблематично

Як заощадити на доставці

Важливим моментом при купівлі через інтернет є витрата на логістику, доставити наприклад валізу в Харків або Дніпро задоволення не з дешевих, тому є сенс задуматися про економію. Можливість самовивозу вирішує проблему тільки якщо Ви перебуваєте в тому ж місті що і склад інтернет магазину, витрачених пів години або годину часу цілком виправдані можливістю побачити товар в живу, особливо якщо мова йде про коштовний шкіряний портфель або незвичайного кольору жіночу сумочку яку хочеться порівняти з якимось іншим аксесуаром вашого гардеробу. Для покупок з менш вимогливим підходом, наприклад гаманця або косметички, яка особливо навряд чи буде інша, ніж фото в магазині, є цікава послуга що від недавна з’явилася на Новій Пошті – «пункт видачі» що це таке? Для прикладу – наш склад знаходиться на вул. Бориспільська 9 і щодня ми знаходимося в Дарницькому районі, для нас не складе труднощів залишити товар у відділенні що знаходиться поруч,на вулиці Григоренка або проспекті Бажана а Ви зможете забрати посилку протягом усього робочого дня у зручний для Вас час. В останній раз при продажу гаманця витрата для клієнта склала всього 16 грн.
Як же заощадити жителям інших міст? Перше це вибір транспортної компанії, зваживши всі останні зміни цінової політики це аргумент. Друге це оплата – при повній оплаті товару, магазини завжди йдуть назустріч покупцеві і занижують страхову вартість посилки, плюсом є економія на переказі грошей що стягується при купівлі післяплатіжем.

Безпечні покупки в інтернеті

купить подарок на новый год

Корисна інформація про безпечних покупках в інтернеті.

Досить часто інтернет магазини стикаються з ситуацією, коли покупці бояться перераховувати гроші, аргументація до такого побоювання зазвичай через не вдалого досвіду покупок на одноденних сайтах, коли хвалений товар виявляється відвертою дешовке або зовсім відвертий обман на дошках оголошень. Як уникнути таких ситуацій, яким чином перевірити сайт? Хочемо поділитися з вами кількома моментами.

 

1. Сертификат.

Напевно всім відомо що всі сайти перейшли на Https – це HyperText Transfer Protocol – протокол передачі гіпертексту, додана буква “s” – Secure. Тобто це безпечний протокол передачі гіпертексту. Для переходу сайту на протокол Https потрібно SSL-сертифікат і це додаткова гарантія надійності. Адреса сайту в пошуковому рядку обов’язково повинен бути https.

2. Відгуки.

Тільки відгуки на незалежних від магазину ресурсах, відгуки на самому сайті не гарантують нічого.

3. Відомість.

Односторінкові сайти – акцент на один або два товари можна відкидати відразу, гарантовано що магазин продає щось дуже дешеве за завищеною ціною, витратився на рекламу і це потрібно якось відбивати, природно за рахунок покупця. Зазвичай такі магазини торгують сезонними або тимчасово на піку популярності товарами на кшталт “Спінер” ??або “масажер”

Магазини гіганти – вкладення в рекламу і обслуговування сайту, від цього залежить і ціна, так багато людей не проти переплачувати за безпеку, або відвідують великі торгові площадки в разі дійсно вигідних акційних пропозицій. Проте крім високої ціни великим мінусом гігантів інтернет торгівлі також є завантаженість і часта неуважність до клієнта, ніхто з гігантів не стане наприклад відправляти додаткові фото в вайбер, скоріш за все спілкування обмежується чатом з оператором який насправді товар в очі не бачив.

Звичайні маловідомі магазини – є найбільш підходящим варіантом для вигідної покупки. Середні магазини з привабливими цінами найпривабливіший варіант для покупця, але як перевірити чи можна довіряти магазину? Перевірте наскільки відомий сайт пошуковим системам, щоб не виявилось що у сайту крім рекламного банера і однієї сторінки на яку ви перейшли більше нічого і немає. Вводимо в пошук – site: назва сайту. Наведемо приклад власне на нашому інтернет магазині:

site: solidno.com.ua пошукова система знайде всі сторінки що проідексовані, логічно що у одностранікових в індексації ми не знайдемо майже нічого. Також можна побачить всі зображення сайту і дати індексації, або перевірити унікальність текстів опису товарів, методом введення великої частини тексту в пошук, що підтверджує хорошу популярність сайту для пошукових систем. Варто розуміти що кілька десятків сторінок, що відображаються в пошуку, це месяці а то й роки праці програмістів і фотографів, пішло велика кількість робочих годин на створення контенту.

 

Як вибрати жіночий гаманець

Солідно інтернет магазин шкіргалантереї, рекомендації по підбору жіночої моделі гаманця.

При виборі моделі слід звернути свою увагу на кілька вимог.

Чи потрібна наявність відсіку для дрібниці?

Дрібязок  в наш час стае більш актуальним проте наявність даної властивості в гаманці може безпосередньо позначатись на його товщині, а моделі з відсіком у вигляді металевої рамочки взагалі подобається далеко не всім.

Кількість відсіків для карток?

До числа даних відсіків у всіх різне ставлення, комусь достатньо всього кілька, у інших гаманець просто тріщить від величезної кількості пластикових карт.