Жіночі ремені – як вибирати?

Жіночі ремені - як вибирати?
Жіночі ремені-як вибрати? Наш інтернет магазин допоможе вам у цьому виборі, пропонуємо до вашої уваги жіночі ремені з натуральної шкіри Вибрати можна практично при будь-якій фігурі, тут головне знайти своє. Класичний жіночий ремінь добре приховує присутність тільки невеликого животика, він притискає і надає витонченості, але при пишних формах, ремінь це тільки підкреслить, цей елемент буде залучати погляд, особливо якщо пояс яскравий або прикрашений стразами. При покупці жіночого ременя, настійно рекомендуємо запам’ятати кілька правил:

Правило номер 1.

Якщо великий живіт – поясок потрібен якомога тонше. Тонкий ремінець не привертає уваги а лише додає жіночності.

Правило номер 2.

Забудьте про широкий ремінь – якщо у вас не яскраво виражена талія. Широкі ремені, корсети, підходять тільки дівчатам з хорошим вигином і красивою фігурою.

Правило номер 3.

Широкий ремінь візуально ділить силует. Якщо дівчина невисокого зросту, не варто зупиняти вибір на широкому приваблює увагу поясі.
  • Худеньким дівчатам буде набагато простіше підібрати пояс, їм підходять практично всі варіанти.
  • Купуючи ремінь наприклад в штани, варто врахувати ширину шлевок, ширина повинна відповідати. Якщо ремінь трохи ширше він не пролізе або може трохи складатися, що виглядає негарно.
  • Розмір по довжині слід підібрати так, щоб не бовтався вільний кінець. Довгий вузький пояса можна красиво зав’язати, або заправити зайву частину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *