Безпечні покупки в інтернеті

купить подарок на новый год

Корисна інформація про безпечних покупках в інтернеті.

Досить часто інтернет магазини стикаються з ситуацією, коли покупці бояться перераховувати гроші, аргументація до такого побоювання зазвичай через не вдалого досвіду покупок на одноденних сайтах, коли хвалений товар виявляється відвертою дешовке або зовсім відвертий обман на дошках оголошень. Як уникнути таких ситуацій, яким чином перевірити сайт? Хочемо поділитися з вами кількома моментами.

 

1. Сертификат.

Напевно всім відомо що всі сайти перейшли на Https – це HyperText Transfer Protocol – протокол передачі гіпертексту, додана буква “s” – Secure. Тобто це безпечний протокол передачі гіпертексту. Для переходу сайту на протокол Https потрібно SSL-сертифікат і це додаткова гарантія надійності. Адреса сайту в пошуковому рядку обов’язково повинен бути https.

2. Відгуки.

Тільки відгуки на незалежних від магазину ресурсах, відгуки на самому сайті не гарантують нічого.

3. Відомість.

Односторінкові сайти – акцент на один або два товари можна відкидати відразу, гарантовано що магазин продає щось дуже дешеве за завищеною ціною, витратився на рекламу і це потрібно якось відбивати, природно за рахунок покупця. Зазвичай такі магазини торгують сезонними або тимчасово на піку популярності товарами на кшталт “Спінер” ??або “масажер”

Магазини гіганти – вкладення в рекламу і обслуговування сайту, від цього залежить і ціна, так багато людей не проти переплачувати за безпеку, або відвідують великі торгові площадки в разі дійсно вигідних акційних пропозицій. Проте крім високої ціни великим мінусом гігантів інтернет торгівлі також є завантаженість і часта неуважність до клієнта, ніхто з гігантів не стане наприклад відправляти додаткові фото в вайбер, скоріш за все спілкування обмежується чатом з оператором який насправді товар в очі не бачив.

Звичайні маловідомі магазини – є найбільш підходящим варіантом для вигідної покупки. Середні магазини з привабливими цінами найпривабливіший варіант для покупця, але як перевірити чи можна довіряти магазину? Перевірте наскільки відомий сайт пошуковим системам, щоб не виявилось що у сайту крім рекламного банера і однієї сторінки на яку ви перейшли більше нічого і немає. Вводимо в пошук – site: назва сайту. Наведемо приклад власне на нашому інтернет магазині:

site: solidno.com.ua пошукова система знайде всі сторінки що проідексовані, логічно що у одностранікових в індексації ми не знайдемо майже нічого. Також можна побачить всі зображення сайту і дати індексації, або перевірити унікальність текстів опису товарів, методом введення великої частини тексту в пошук, що підтверджує хорошу популярність сайту для пошукових систем. Варто розуміти що кілька десятків сторінок, що відображаються в пошуку, це месяці а то й роки праці програмістів і фотографів, пішло велика кількість робочих годин на створення контенту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *